שאלות נפוצות

יוצרים חשבון באתר, ברגע שהחשבון נוצר את מתחילה לצבור נקודות.

עבור כל שקל שתרכשי באתר, תקבלי נקודה אחת שתתווסף לחשבונך. בנוסף ניתן לצבור נקודות ע"י משימות כגון- יצירת חשבון, לייק בפייסבוק, מעקב באינסטגרם וכו'. הנקודות יתווספו לחשבונך רק לאחר אישור העסקה ושליחת החבילה.

כיצד ניתן לממש את הנקודות שצברתי?הנקודות מאפשרות לך מימוש כספי באופן הבא: כל 100 נקודות = 10 שקלים. יש להעתיק את הקופון הרצוי מתוך מבחר הקופונים ולהעתיק את הקוד לדף התשלום. לא ניתן לממש נקודות יחד עם קוד קופון, גיפט קארד או מבצעים באתר. על מנת לפדות את הנקודות עליך להיות בעלת חשבון במועדון הלקוחות שלנו.

כן, בהתאם למסלול שבו את נמצאת.

  • חברות FRONT ROW מקבלות 1 נקודה עבור כל שקל שרוכשות באתר (רכישה בעלות 100 ש"ח = 100 נקודות)
  • חברות VIP מקבלות 1.25 נקודות עבור כל שקל שרוכשות באתר (רכישה בעלות 100 ש"ח = 120 נקודות)
  • חברות AFTER PARTY מקבלות 1.50 עבור כל שקל שרוכשות באתר (רכישה בעלות 100 ש"ח = 150 נקודות)

המועדון שלנו מורכב מ-3 סטטוסים. ההתקדמות בסטטוס תלויה בסה"כ הרכישות המצטברות שלך. ככל שהסטטוס יותר גבוה כך ההטבות שוות ואקסקלוסיביות יותר.

  • FRONT ROW - כל מי שמצטרפת למועדון
  • VIP - סה"כ רכישות מעל 3000 ש"ח
  • AFTER PARTY - סה"כ רכישות מעל 6000 ש"ח

כן, הנקודות תקפות לשנה מרגע הירשמות למועדון.

את מתנת היום הולדת את מקבלת בחודש יום הולדתך, קוד קופון (בהתאם למסלול שבו את נמצאת) למימוש חד פעמי בחודש היום הולדת. במידה ונרשמת לאתר בטווח של 30 ימים מתאריך יום ההולדת, הקופון יתקבל לאחר 30 יום מתאריך ההצטרפות למועדון. במקרה בו תאריך יום ההולדת שלך חל לפני הצטרפותך למועדון, תקבלי אותו בשנה הבאה.

כאשר מתבצע זיכוי כספי על פריטים שהזמנת באתר, הנקודות שצברת על אותם הפריטים ירדו באופן אוטומטי מהחשבון. לדוגמא- אם קיבלת זיכוי כספי על סך 100 שקלים, בחשבונך ימחקו הנקודות שצברת בסכום זה - 100 נקודות.